Visual select file (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: more
jv: pepaké

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Page
jv: Kācā

en: Fields
jv: Field

en: - All -
jv: - Kabeh -
