Visual select file (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: more
ka: მეტი

en: Name
ka: სახელი

en: Page
ka: გვერდი

en: Fields
ka: ველები

en: - All -
ka: - ყველა -
