Visual select file (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
