Visual select file (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: more
ps: نور

en: Name
ps: نوم

en: Page
ps: پاڼه

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
