Visual select file (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: more
te: మరిన్ని

en: Name
te: పేరు

en: Page
te: పేజీ

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
