Visual select file (7.x-1.6-beta1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: File
el: Αρχείο

en: Image
el: Εικόνα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Upload
el: Αποστολή

en: Fields
el: Πεδία

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Allowed file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις αρχείων

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.

en: Maximum upload size
el: Μέγιστο μέγεθος υποβολής

en: File directory
el: Κατάλογος αρχείων

en: Link to
el: Σύνδεσμος σε

en: Upload destination
el: Προορισμός αποστολής

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
el: Επιλέξτε πού θα αποθηκεύονται τα τελικά αρχεία. Τα ιδιωτικά αρχεία έχουν σημαντικά μεγαλύτερη επιβάρυνση στην απόδοση από ότι τα δημόσια αρχεία, αλλά σας επιτρέπουν να περιορίζετε την πρόσβαση σε αρχεία μέσα σε αυτό το πεδίο.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
el: Προαιρετικός υποκατάλογος μέσα στον κατάλογο προορισμού όπου θα αποθηκεύονται τα αρχεία. Μην συμπεριλαμβάνετε καθέτους που προηγούνται ή έπονται.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
el: Εισάγετε μια τιμή όπως "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) ή "50 MB" (megabytes) με σκοπό να περιορίσετε το επιτρεπόμενο μέγεθος αρχείου. Αν το αφήσετε κενό, τα μεγέθη των αρχείων θα περιορίζονται μόνο από τα μεγέθη που ορίζονται στις ρυθμίσεις της PHP maximum post και file upload (τρέχον όριο <strong>%limit</strong>).

en: The file referenced by the !name field does not exist.
el: Το αρχείο που αναφέρεται στο πεδίο !name δεν υπάρχει.

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
el: Χωρίστε τις επεκτάσεις με κενό ή κόμμα και χωρίς να συμπεριλάβετε την τελεία.
