Visual select file (7.x-1.6-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Cancel
mr: रद्द

en: File
mr: फाईल

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Upload
mr: अपलोड
