Visual select file (7.x-1.6-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Cancel
sr: Поништи

en: Save
sr: Сачувај

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.

en: Go back
sr: Предходни корак
