Visual select file (7.x-1.6-beta1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: File
te: ఫైల్

en: Image
te: బొమ్మ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: !name field is required.
te: !name అనే ఖాళీ తప్పనిసరి.

en: Upload destination
te: ఎక్కింపు గమ్యస్థానం
