Visual select file (7.x-1.6-beta2) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: File
be: Файл

en: Image
be: Малюнак

en: Save
be: Захаваць

en: Upload
be: Загрузіць

en: Fields
be: Палі

en: Overridden
be: Адменена

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.

en: Maximum upload size
be: Максімальны памер загрузкі

en: File directory
be: Дырэкторыя файла

en: Upload destination
be: Месца прызначэння загрузкі

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
be: Абярыце месца, дзе канчатковыя файлы павінны быць захаваныя. Захаванне асабістых файлаў патрабуе больш рэсурсаў, чым агульнадаступных, але дазваляе абмежаваць доступ да файлаў у гэтым полі.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
be: Неабавязковы падкаталог унутры месца знаходжання загрузак, дзе будуць захоўвацца файлы. Не ўлучае папярэднія альбо замыкальныя слэшы.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
be: Для таго, каб абмежаваць дазволены памер файла, увядзіце, напрыклад, такія значэнні як "512" (байт), "80 KB" (кілабайт) альбо "50 MB" (мегабайт). Калі вы пакінеце гэтыя значэнні пустымі, памеры файлаў будуць абмежаваны толькі максімальнымі памерамі файлаў для размяшчэння і загрузкі ў PHP(бягучае абмежаванне <strong>%limit</strong>).

en: The file referenced by the !name field does not exist.
be: Файл, на які спасылаецца поле !name, не існуе.

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
be: Аддзяляйце пашырэнні прабелам ці коскай, і не выкарыстоўвайце шматкроп'е.
