Visual select file (7.x-1.6-beta2) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Cancel
jv: Batal

en: File
jv: Berkas

en: Image
jv: Gambar

en: Save
jv: Simpen

en: Upload
jv: Unggah

en: Fields
jv: Field

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Add file
jv: Nambah file

en: Allowed file extensions
jv: Ekstensi file sing diidinaké

en: !name field is required.
jv: Isian !name dibutuhaké.

en: Maximum upload size
jv: Ukuran maksimal file unggahan

en: File directory
jv: Direktori berkas

en: Upload destination
jv: Tujuan pangunggahan

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
jv: Pilihānā panggonan kanggo nyimpen berkas pungkasan. Panyimpenan berkas pribadi luwih aman tinimbang berkas umum, nanging ngidinaké akses kewates marang berkas nganggo field iki.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
jv: Isènānā biji kaya "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) utāwā "50 MB" (megabytes) kanggo mbatesi gedhéne berkas sing diidinaké. Yén bijine kosong ukuran berkas diwatesi karo ukuran unggahan berkas maksimum PHP (saiki wates maksimume <strong>%limit</strong>).

en: The file referenced by the !name field does not exist.
jv: Referensi berkas field !name ora ana.

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
jv: Pisahaké ekstensi nganggo spasi utāwā koma lan ora ngandhut tandha titik nang ngarepan.
