Visual select file (7.x-1.6-beta2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Image
kk: Сурет

en: Save
kk: Сақтау

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Fields
kk: Өрістер

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.
