Visual select file (7.x-1.6-beta2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: - Choose -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
