Visual select file (7.x-1.6-beta2) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: File
sk: Súbor

en: Image
sk: Obrázok

en: Save
sk: Uložiť

en: Upload
sk: Nahrať

en: Fields
sk: Polia

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Original
sk: Originál

en: Add file
sk: Pridať súbor

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Maximum upload size
sk: Maximálna veľkosť nahraného súboru

en: Go back
sk: Ísť naspäť

en: File directory
sk: Adresár súborov

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania

en: The file referenced by the !name field does not exist.
sk: Súbor, na ktorý odkazuje pole !name, neexistuje.

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sk: Prípony oddeľte medzerou alebo čiarkou a na začiatok prípony nepíšte bodku.
