Visual select file (7.x-1.6) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Cancel
bg: Отмени

en: File
bg: Файл

en: Image
bg: Снимка

en: Save
bg: Запази

en: Upload
bg: Трансфер

en: Original
bg: Оригинал

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.
