Visual select file (7.x-1.6) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Cancel
hr: Otkaži

en: File
hr: Datoteka

en: Image
hr: Slika

en: Save
hr: Spremi

en: Upload
hr: Otpremi

en: Fields
hr: Polja

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Add file
hr: Dodaj datoteku

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.

en: Maximum upload size
hr: Maksimalna veličina otpreme

en: File directory
hr: Direktorij datoteke

en: Upload destination
hr: Odredište otpreme

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hr: Odredite gdje treba spremiti datoteke. Privatno spremanje podataka ima znatno više mogućnosti no javne datoteke, ali ograničava pristup datotekama unutar ovog polja.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
hr: Proizvoljni poddirektorij unutar odredišta otpreme gdje će se spremati datoteke. Ne unosite početne ili završne kose crte.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
hr: Unesite vrijednost poput "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) ili "50 MB" (megabytes) kako bi ograničili veličinu otpremljene datoteke. Ukoliko ostavite praznim veličine datoteka će biti ograničene samo s PHP-ovim ograničenjem najvećeg dopuštenog unosa i veličine otpreme (trenutno ograničenje <strong>%limit</strong>).

en: The file referenced by the !name field does not exist.
hr: Datoteka koju je pozvalo !name polje ne postoji.

en: Image style
hr: Stil slike

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hr: Razdvojite nastavke razmakom ili zarezom i ne unosite početnu točku.
