Visual select file (7.x-1.6) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: File
mn: Файл

en: Image
mn: Зураг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Upload
mn: Оруулах

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.
