Visual select file (7.x-1.6) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Cancel
sl: Prekliči

en: File
sl: Datoteka

en: Image
sl: Slika

en: Save
sl: Shrani

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: Maximum upload size
sl: Največja velikost naložene datoteke

en: File directory
sl: Mapa
