Visual select file (7.x-1.7) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Cancel
af: Kanseleer

en: File
af: Lêer

en: Image
af: Beeld

en: Save
af: Stoor

en: Upload
af: Oplaai

en: Overridden
af: Oorheers

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.
