Visual select file (7.x-1.7) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: File
ast: Ficheru

en: Image
ast: Imaxe

en: Save
ast: Guardar

en: Core
ast: Motor

en: Upload
ast: Xubir

en: !name field is required.
ast: El campu !name ye obligatoriu
