Visual select file (7.x-1.7) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Cancel
eo: Nuligu

en: File
eo: Dosiero

en: Image
eo: Bildo

en: Save
eo: Konservu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Fields
eo: Kampoj

en: Add file
eo: Aldonu dosieron

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.

en: Image style
eo: Bilda stilo
