Visual select file (7.x-1.7) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: File
eu: Fitxategi

en: Image
eu: Irudia

en: Save
eu: Gorde

en: Upload
eu: Igo

en: Fields
eu: Eremuak

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Original
eu: Originala

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: Maximum upload size
eu: Kargaren gehienezko tamaina

en: File directory
eu: Fitxategi direktorioa

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: - Choose -
eu: - Aukeratu -
