Visual select file (7.x-1.7) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી

en: - Choose -
gu: -પસંદ કરો-
