Visual select file (7.x-1.7) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: File
hi: फ़ाइल

en: Image
hi: चित्र

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Core
hi: कोर

en: Upload
hi: अपलोड

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Allowed file extensions
hi: अनुमत फ़ाइल एक्सटेंशन

en: !name field is required.
hi: !name फील्ड जरुरी है

en: Image style
hi: छवि शैली

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hi: स्पेस या अल्पविराम से एक्सटेंशन को अलग करे अग्रणी डॉट का उपयोग ना करे .
