Visual select file (7.x-1.7) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: File
ku: پەڕگە

en: Image
ku: وێنە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Core
ku: ناوکە

en: Upload
ku: بارکردن

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.

en: Maximum upload size
ku: بەرزترین قەبارەی بارکردن

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
