Visual select file (7.x-1.7) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Cancel
nn: Avbryt

en: File
nn: Fil

en: Image
nn: Bilete

en: Save
nn: Lagre

en: Upload
nn: Last opp

en: Fields
nn: Felt

en: !name field is required.
nn: !name feltet er påkrevd.

en: - Choose -
nn: - Val -
