Visual select file (7.x-1.7) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Cancel
oc: Anullar

en: File
oc: Fichièr

en: Image
oc: Imatge

en: Save
oc: Enregistrar

en: Core
oc: Còr

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Fields
oc: Camps

en: Overridden
oc: Espotit

en: Add file
oc: Apondre un fichièr

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses

en: !name field is required.
oc: Lo camp !name es requis.

en: Maximum upload size
oc: Talha maximala dels mandadisses

en: File directory
oc: Dorsièr de fichièrs

en: Formatter
oc: Aisina de mesa en forma

en: Upload destination
oc: Destinacion dels mandadisses

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
oc: Seleccionatz ont volètz emmagazinar los fichièrs finals. L'emmagazinament de fichièrs privats a una sobrecàrrega significant respecte los fichièrs public, mas permet l'accès restringit als fichièrs d'aqueste camp.

en: The file referenced by the !name field does not exist.
oc: No existís lo fichièr referenciat pel camp !name.

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: - Choose -
oc: - Causir -

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
oc: Separatz las extensions amb un espaci o una coma e no inclogueu lo punt inicial.
