Visual select file (7.x-1.7) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Cancel
os: Аппар

en: File
os: Файл

en: Image
os: Сурæт

en: Save
os: Ныффысс

en: Core
os: Астæумагъз
