Visual select file (7.x-1.7) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Cancel
pl: Anuluj

en: File
pl: Plik

en: Image
pl: Obraz

en: Save
pl: Zapisz

en: Core
pl: Rdzeń

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Fields
pl: Pola

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Original
pl: Oryginał

en: Add file
pl: Dodaj plik

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: !name field is required.
pl: Pole !name jest wymagane.

en: Maximum upload size
pl: Maksymalny rozmiar pliku.

en: Go back
pl: Wróć

en: File directory
pl: Katalog plików

en: Formatter
pl: Formater

en: Upload destination
pl: Miejsce przechowywania wysłanych plików

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
pl: Wybór miejsca, w którym zostaną umieszczone docelowo pliki. Pliki prywatne powodują większe obciążenie systemu, ale pozwalają na skuteczną ochronę przed niepowołanym dostępem.

en: The file referenced by the !name field does not exist.
pl: Plik wskazywany przez pole !name nie istnieje.

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: - Choose -
pl: - Wybierz -

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
pl: Lista rozszerzeń oddzielonych przecinkami lub odstępem, bez wiodącej kropki.
