Visual select file (7.x-1.8) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: File
ka: ფაილი

en: Image
ka: სურათი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Fields
ka: ველები

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.

en: File directory
ka: ფაილების დირექტორია
