Visual select file (7.x-1.8) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Core
ml: കോര്‍

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: !name field is required.
ml: !name ആവശ്യമാണ്.
