Visual select file (7.x-1.8) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: File
ps: دوتنه

en: Image
ps: انځور

en: Views
ps: ليدنې

en: Upload
ps: پورته کول
