Visual select file (7.x-1.8) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
se: Hilggo

en: File
se: Fiila

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Fields
se: Giettit

en: !name field is required.
se: !name ferte čállit
