Visual select file (7.x-1.9) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Cancel
bn: বাতিল

en: File
bn: ফাইল

en: Image
bn: ছবি

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Upload
bn: আপলোড

en: Fields
bn: ফিল্ড
