Visual select file (7.x-1.9) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: File
ca: Fitxer

en: Image
ca: Imatge

en: Save
ca: Desa

en: Core
ca: Nucli

en: Upload
ca: Puja

en: Fields
ca: Camps

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Add file
ca: Afegeix un fitxer

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Maximum upload size
ca: Mida màxima de les càrregues

en: Go back
ca: Torna enrere

en: File directory
ca: Directori de fitxers

en: Formatter
ca: Formatador

en: Upload destination
ca: Destí de les càrregues

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ca: Seleccioneu on voleu emmagatzemar els fitxers finals. L'emmagatzemament de fitxers privats té una sobrecàrrega significant respecte els fitxers públics, però permet l'accés restringit als fitxers d'aquest camp.

en: The file referenced by the !name field does not exist.
ca: No existeix el fitxer referenciat pel camp !name.

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: - Choose -
ca: - Escull -

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ca: Separeu les extensions amb un espai o una coma i no inclogueu el punt inicial.
