Visual select file (7.x-1.9) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Cancel
gl: Cancelar

en: File
gl: Ficheiro

en: Image
gl: Imaxe

en: Save
gl: Gardar

en: Core
gl: Núcleo

en: Views
gl: Vistas

en: Upload
gl: Subir

en: Fields
gl: Campos

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Original
gl: Orixinal

en: Add file
gl: Engadir ficheiro

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Maximum upload size
gl: Tamaño máximo de subida

en: Go back
gl: Voltar

en: File directory
gl: Directorio de arquivos

en: Formatter
gl: Formateador

en: Upload destination
gl: Destino da subida

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
gl: Seleccionar ónde se deben almacenar os arquivos finais. O almacenamento privado de arquivos é notablemente máis gravoso que o de arquivos públicos, pero permite a restricción de acceso os archivos dentro de este campo.

en: The file referenced by the !name field does not exist.
gl: O arquivo referenciado no campo !name non existe.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
gl: Separe as extensións cun espazo ou una coma e non escriba o punto que as precede.
