Visual select file (7.x-1.9) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: File
ug: ھۆججەت

en: Image
ug: سۈرەت

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: Upload
ug: يۈكلەش
