Visual select file (7.x-1.12) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Image
bs: Slika

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Fields
bs: Polja

en: Overridden
bs: Prepisan

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno
