Visual select file (7.x-1.12) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: File
fi: Tiedosto

en: Image
fi: Kuva

en: Save
fi: Tallenna

en: Core
fi: Ydin

en: Views
fi: Näkymät

en: Upload
fi: Siirrä

en: Fields
fi: Kentät

en: Overridden
fi: Ohitettu

en: Original
fi: Alkuperäinen

en: Add file
fi: Lisää tiedosto

en: Allowed file extensions
fi: Sallitut tiedostopäätteet

en: !name field is required.
fi: !name-kenttä on pakollinen.

en: Maximum upload size
fi: Suurin siirtokoko

en: Go back
fi: Palaa takaisin

en: File directory
fi: Tiedostokansio

en: Formatter
fi: Muokkaaja

en: Upload destination
fi: Tallennuskohde

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
fi: Valitse mihin lopulliset tiedostot tallennetaan. Yksityinen tiedostojen tallentaminen on huomattavasti raskaampaa mutta tarjoaa mahdollisuuden rajata pääsyä tässä kentässä oleviin tiedostoihin.

en: The file referenced by the !name field does not exist.
fi: Kentässä !name viitattua tiedostoa ei löytynyt.

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: - Choose -
fi: - Valitse -

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
fi: Erottele tiedostopäätteet pilkuin eroteltuina ilman tiedostopäätettä edeltävää pistettä.
