Visual select file (7.x-1.11) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Cancel
is: Hætta við

en: File
is: Skrá

en: Image
is: Mynd

en: Save
is: Vista

en: Core
is: Kjarni

en: Views
is: Gagnasýn

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Fields
is: Svæði

en: Overridden
is: Yfirritað

en: Original
is: Upprunalegt

en: !name field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út !name reitinn.

en: Go back
is: Til baka

en: - Choose -
is: - Veldu -
