Visual select file (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: more
nl: meer

en: Name
nl: Naam

en: Page
nl: Pagina

en: Fields
nl: Velden

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Choose file
nl: Bestand selecteren
