Visual select file (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: more
sv: mer

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Page
sv: Sida

en: Fields
sv: Fält

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Master
sv: Huvud
