Visual Website Optimizer (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Filter
ast: Filtru

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
