Visual Website Optimizer (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর
