Visual Website Optimizer (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Statistics
ku: ئامار

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە
