Visual Website Optimizer (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
kk: Арнайы саналған беттерден өзге әрбір бетте көрсету

en: Show on only the listed pages.
kk: Арнайы саналған беттерде ғана көрсету

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Statistics
kk: Статистика

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
kk: Тек қана PHP код <code>TRUE</code> қайтарса ғана (PHP-mode, мамандар үшін ғана).

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
kk: Әр жолаққа Drupal жолдары сияқты бір парақ жазыңыз. Мысалыға блог парағы үшін %blog және әр жеке блог үшін %blog-wildcard. %front бастапқы парақ.

en: Role specific visibility settings
kk: Нақты көрінетін шарттар рөлі

en: User specific visibility settings
kk: Қолданушының ерекше көріну теңшелімдері

en: Custom visibility settings
kk: Қолданушылық көріну параметрлері

en: Page specific visibility settings
kk: Бет көрімділігін құру

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
kk: Егер РНР режимі таңдалған болса, РНР кодын %php алдында енгізіңіз. Дұрыс емес РНР кодын іске қосу кезінде сіздің Drupal-дағы сайтыңыздың жұмысы тоқтап қалуы мүмкін екенін білуіңіз жөн.
