Visual Website Optimizer (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
hu: A felsorolt oldalak kivételével mindenütt jelenjen meg.

en: Show on only the listed pages.
hu: Csak a felsorolt oldalakon jelenjen meg.

en: Pages
hu: Oldalak

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Settings
hu: Beállítások

en: True
hu: Igaz

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Filter
hu: Szűrő

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
hu: Csak abban az esetben jelenik meg, ha a következő PHP kód <code>TRUE</code> értékkel tér vissza (PHP-módban, csak tapasztaltaknak ajánlott).

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: or
hu: vagy

en: Role specific visibility settings
hu: Felhasználói szerepköröktől függő megjelenítés

en: User specific visibility settings
hu: Felhasználó által testre szabható megjelenítés

en: Custom visibility settings
hu: Testre szabható láthatóság

en: Page specific visibility settings
hu: Oldalaktól függő megjelenítés

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
hu: Ha a PHP-mód lett kiválasztva, akkor a PHP kód megadható %php jelölések között. Hibásan megadott PHP kód működésképtelenné teheti a webhelyet!

en: Custom URL
hu: Egyéni webcím

en: Add to the selected roles only
hu: Csak a kijelölt szerepköröknek.

en: Add to every role except the selected ones
hu: Kivéve a kijelölt szerepköröknek.
