Visual Website Optimizer (7.x-1.5) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
km: បង្ហាញ​នៅ​​​​លើ​គ្រប់​ទំព័រ​ទាំងអស់ លើកលែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ ។

en: Show on only the listed pages.
km: បង្ហាញ​តែ​លើ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ ។

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Filter
km: តម្រង

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
km: បង្ហាញ ប្រសិនបើ​កូដ​ PHP ដូច​ខាងក្រោម​ត្រឡប់ <code>TRUE</code> (សម្រាប់​តែ​អ្នក​ជំនាញ​របៀប PHP ប៉ុណ្ណោះ) ។

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
km: បញ្ចូល​មួយ​ទំព័រ​ក្នុង​មួយ​បន្ទាត់ជា​ផ្លូវ​របស់ Drupal ។ តួអក្សរ '*' គឺ​ជា​តួអក្សរ​ជំនួស ។ ផ្លូវ​ឧទាហរណ៍ គឺ %blog សម្រាប់​ទំព័រ​ប្លុក និង​តួអក្សរ​ជំនួស %blog សម្រាប់​ប្លុក​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ទាំង​អស់ ។ %front គឺ​ជា​ទំព័រ​មុខ ។

en: Role specific visibility settings
km: ​ការ​កំណត់​ភាព​មើល​ឃើញ​ជាក់លាក់​របស់​តួនាទី

en: User specific visibility settings
km: ការ​កំណត់​ភាព​មើល​ឃើញ​ជាក់លាក់​របស់​អ្នក​ប្រើ​

en: Custom visibility settings
km: ការ​កំណត់​ភាព​មើល​ឃើញ​ផ្ទាល់​ខ្លួន​

en: Page specific visibility settings
km: ​ការ​កំណត់​ភាព​មើល​ឃើញ​ជាក់លាក់​របស់​ទំព័រ

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
km: បើ​របៀប​ PHP ត្រូវបាន​ជ្រើស បញ្ចូល​កូដ​ PHP រវាង​ %php ។ ចំណាំ​ថា​ការ​ប្រតិបត្តិ​កូដ PHP មិន​ត្រឹមត្រូវ​អាច​ធ្វើ​ឲ្យ​ខូច​តំបន់ Drupal របស់​អ្នក​ ។
