Visual Website Optimizer (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
lt: Rodyti visuose išskyrus nurodytuose

en: Show on only the listed pages.
lt: Rodyti tik nurodytuose puslapiuose

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Statistics
lt: Statistika

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lt: Rodoma jei PHP užklausos atsakymas yra <code>TRUE</code> (php žinovams)

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: or
lt: arba

en: Role specific visibility settings
lt: Matomumo nustatymas rolėms

en: User specific visibility settings
lt: Matomumo nustatymas nariams

en: Custom visibility settings
lt: Savitos matomumo nuostatos

en: Page specific visibility settings
lt: Matomumo nustatymas puslapiuose

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lt: Jei pasirinkta php, įveskite kodą tarp %php. Atminkite, neteisingas php kodas gali įtakoti Drupal svetainės veikimą.
