Visual Website Optimizer (7.x-1.5) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
mr: यादी मध्ये असलेली पाने सोडून, सर्व पानांवर दाखवा

en: Show on only the listed pages.
mr: फक्त यादी मध्ये असणार्‍या पानांवर दाखवा

en: Pages
mr: पाने

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Settings
mr: संरचना

en: True
mr: सत्य

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Filter
mr: गाळणी
